Hawk Güneş Gözlükleri

Bir başarı hikayesinin ürünü olan Hawk optik ve güneş gözlükleri, Türkiye’nin lider optik markası olan Merve Optik çatısında yer alan, benzersiz tasarımları ve uygun fiyatları ile tüketiciler tarafından oldukça rağbet gören bir markadır.

2000 yılında Hawk markasının patentini alarak yatırımlarına devam eden Merve Optik, yenilikçi teknolojilerle ürettiği gözlükleriyle kalitenin öncüsü olmuş ve sektörün en çok tercih edilen güneş gözlüğü ve optik markalarını kendinde toplayan bir konuma yükselmiştir.

Kaliteli cam kullanımı bilincinin gelişmesi için 2012 yılında gözlük camı üretimi alanına giren Merve Optik, yerli gözlük camı üretiminde de kaliteyi ve standartları en üst seviyeye çıkarmış ve Hawk, Mustang, Osse, Optelli gibi markalarında modern teknolojik alt yapıyı kullanarak sağlam, dayanıklı, kullanıcı dostu ve ekonomik gözlük modelleri ile erkek ve kadın müşterilerinde marka sadakati oluşturmuştur.

Hawk: Gözlükte Modanın Adı
Her yaşa ve her cinsiyete göre dizayn edilen Hawk optik ve güneş gözlükleri, zarif ve şık tasarımı, sağlam ve dayanıklı yapısı, ve uygun fiyat avantajı ile en çok tercih edilen gözlük markalarındandır.

Hawk güneş gözlükleri, gerçek polarize özelliğine sahip olan ve güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan özelliğe sahiptir.

Farklı renklerde, farklı geometrik biçimlerde tasarlanan ürünleri ile Hawk, her yaştan ve her yüz şekline uygun konsepti ile başarı hikayesini yazmaya devam ediyor.

Hawk, teknoloji ve estetiği buluşturuyor
Optik ve güneş gözlüğü ürünleri ile dünyada önemli bir pazara sahip olan Hawk markası, göz sağlığını korumakta ve size mükemmel bir gözlük deneyimi sunmaktadır.

Klasik, spor ve diğer tarzlara hitap eden ürünleri ile bir aksesuar olmanın çok ötesinde. Yuvarlak, köşeli, damla tasarımlar ile her yüz şekline uyan modeller sunan Hawk, her zevke hitap etmekte ve kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktadır.

Merve optik tarafından üretilen ve satış ve dağıtımı yapılan Hawk, Mustang, Osse, Optelli ve diğer markalar 2 yıl garanti kapsamında sizlere sunulmaktadır.

Hawk ile Hayata Pozitif Bakın!
Sıkıcı ve monoton hayatınıza Hawk ile renk katabilir ve enerjinizi arttırarak stresten uzaklaşabilirsiniz. Birbirinden renkli, sıra dışı tasarımları ile sizi kışkırtan ve harekete geçiren bir etkiye sahip olan Hawk gözlüklerinden vazgeçemeyeceksiniz.

Her türlü sosyal ortamda size kendinden emin bir görünüm sağlayan Hawk ile hayatı kucaklayın ve kendi varlığınızın değerinin farkında olun! Unutmayın! Gözlüğünüz ruhunuzun aynasıdır.

Satış Kanalları Üzerinden Kolayca Sahip Olun

Türkiye’nin en seçkin optik mağazalarında Hawk marka optik ve güneş gözlüklerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz yurtdışı pazarında da oldukça rağbet görmektedir. Online-ticaret platformlarından da ürünlerimizi inceleyebilir ve beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz.