Mustang Güneş Gözlükleri

2006 yılında Mustang’ın gözlük lisansını satın alan Merve Optik, kısa sürede markayı bu alanda zirveye taşımış ve özgürlüğüne düşkün erkeklerin vazgeçemediği bir gözlük markası olmuştur.

Markanın Hikayesi
Amerikan tarihinin dönüm noktalarından olan beyazlarla Kızılderililerin savaşlarının anlatıldığı dönemlerde, komançi yerlilerinin bindikleri at olan Mustang’lar gücü, özgürlüğü ve hırçınlığı sembolize ederek, ilerleyen zamanlarda Amerikan otomobil markası olarak ortaya çıkmış ve bugün hala adından söz ettiren efsanevi bir marka olmuştur.

Mustang, bugün gözlük markası olarak hikayesini yeniden yazıyor. Dünya’nın en gözde gözlük markalarından olan Mustang, Merve Optik lisansı altında üretilen ve yerli marka olmanın gururu ile Türkiye ve dünya pazarında satışı yapılarak milyonlara ulaşmakta.

Hayata karşı güçlü bir duruşu olan erkeklerin yoğun ilgisine mazhar olan Mustang optik ve güneş gözlükleri, Merve Optik tarafından en yeni teknolojilerle ve modern çizgilerle yeniden tasarlanmış ve sektörde en beğenilen gözlük markalarından birisi haline gelmiştir.

Zengin bir koleksiyonla, her zevke ve her tarza uyan Mustang gözlükleri, klasik yapısından taviz vermeden, estetik dokunuşlarla modernize edilmiş ve bugün geçmişle bugünü iç içe geçiren eşsiz tasarımda bir yapıya bürünmüştür.

Kalite, dayanıklılık ve konfor üçlüsünü bir araya getiren Mustang gözlükleri, uzun ömürlü ve rahat kullanımı erkeklerin tercihi olmaktadır.

Mustang ile Özgürlüğü Seyret!
Yerli ve yabancı birçok ünlünün de tercihi olan Mustang gözlükleri, size özgür bir dünyayı keşfe çağırıyor. Her detayı en ince noktasına kadar düşünülerek tasarlanan eşsiz bir koleksiyona sahip olan Mustang gözlükleri, erkeklerin vazgeçemediği aksesuarı olmuştur. Hafif fakat dayanıklı malzemeden üretilen, göz sağlığı için en uygun şekilde tasarlanan ve kişiliğinizi yansıtan bir görünüm sağlayan Mustang gözlükleri ile maceraya hazır mısınız?

Damla, köşeli ve yuvarlak çerçeve dizaynları ile her yüz tipine uyacak ürün zenginliğine sahip. Zarif ve şık çizgiler markanın estetik kalitesini vurgulayarak öne çıkarmakta. Birbirinden farklı renklerle üretilen modeller, her zevke ve her kişiliğe uyum sağlıyor.

Yeni nesil sportif modellerinin dışında, klasik tarzda da birçok modele sahip olan Mustang gözlükleri, erkekler için geniş ürün yelpazesi ile karşınızda. Mustang’in birbirinden şık ve kaliteli gözlükleri ile kendinizi daha özgür ve güçlü hissedeceksiniz!

Mustang gözlükleri, 30 yılı aşkın bilgi ve tecrübesiyle, Türkiye ve Dünyanın optik ve güneş gözlüğü pazarının lider markası olan Merve Optik tarafından, klasik dokusu bozulmadan, yeni nesil tasarım anlayışı ile bütünleştirilerek sizlere sunulmakta.

Mustang Gözlükleri Nereden Satın Alabilirsiniz?
Merve Optik olarak üretim ve satışını yaptığımız, Mustang, Hawk, Osse, Optelli ve diğer ünlü gözlük markalarına sahip olmak çok kolay. Türkiye çağında geniş bayi ağımızla size ulaşıyoruz. Size en yakın Mustang gözlük bayimize ulaşabilir ve beğendiğiniz Mustang gözlüğü satın alabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin en büyük online alışveriş siteleri üzerinden de zevkinize ve stilinize uyan Mustang gözlüklerini en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Tüm Mustang gözlükleri Merve Optik güvencesi ile 2 yıl garanti kapsamındadır.

Mustang Resmi Web Sitesi: https://www.mustang.com.tr/
Faceboook: https://www.facebook.com/mustangeyeweartr
Instagram: https://www.instagram.com/mustangeyewear/
İletişim: info@merveoptik.com