Osse Güneş Gözlükleri

Dünyaca tanınmış gözlük markalarını bünyesinde barındıran Merve Optik, kurulduğu tarih olan 1986’dan beri daima yenilikçi ve gelişime odaklı bir anlayışla yoluna devam etmiş ve 1988 yılında Fransız gözlük markası olan Osse’nin Türkiye hakkını 2000 yılında ise Dünya çapında üretim ve dağıtım lisansını alarak sektörün öncü gözlük firması olmuştur.

Optik ve güneş gözlüğü pazarında Türkiye’nin lider optik firması olan Merve Optik, Osse, Hawk, Mustang, Optelli markalarının sahibi olarak ülkemizi dünyada gururla temsil etmekte, üretimini yaptığı gözlükleri Türkiye ve Dünya pazarında yaygın online satış ve bayi ağı ile son kullanıcı ile buluşturmaktadır. Merve Optik sahibi olduğu markaların dışında, dünyaca ünlü birçok gözlük markasının da Türkiye distribütörüdür.

Merve Optik olarak, Optik ve güneş gözlüğü sektöründeki 30 yılı aşan tecrübemizle en seçkin gözlük markalarını sizlere sunmaktayız.

Osse ile Tanışın!
Yenilenen koleksiyonu ile kadın, erkek ve çocuklar için özel tasarlanan optik ve güneş gözlüğü modelleri ile Osse bu yıla da damgasını vuracak! Birbirinden şık ve estetik gözlükleri sizlerin beğenisine sunan Osse, sağlamlık ve kalite algısını bir üst düzeye taşıyarak, modern tasarım anlayışı ile trendlerin öncüsü olan bir dünya markasıdır. Titanyum ve carbonfiber teknolojisi ile üretilen çerçeveler, en kaliteli polarize – antirefle camlar ile bütünleşmekte ve tasarımcılarımızın estetik zevki ile harmanlanarak her bir Osse gözlüğü sanat eserine dönüşmektedir.

Göz Sağlığınız Bizim İçin Önemli!
Klasik ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken Osse gözlük modelleri, geniş ürün yelpazesi iletüketicilerle buluşmaktadır. Güneşten gelen zararlı ışınların gözünüze zarar vermesini engeller. Polarize ve anti-rekleftif (yansıma yapmayan) özelliklere sahip üretilen Osse güneş gözlükleri, parlak yüzeylerdeki yansımaları da engelleyerek size daha net bir görüş sağlar.

Osse ile Tarzını Keşfet!
Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutan Merve Optik tarafından üretilen Osse gözlükler, zengin ürün gamı ile her zevke ve stile uyacak konseptte! Kadın, erkek ve çocuklar için özel tasarlanan gözlüklerde her yüz tipine özel birçok model mevcut. Kaliteli malzemenin ince bir işçilikten geçerek eşsiz tasarımlara büründüğü Osse gözlüklerle hem göz sağlığınızı koruyabilir hem de şık ve tarz sahibi bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Nereden Satın Alabilirsiniz?
Osse Türkiye ve dünya çapında yayın bir bayi ağına sahiptir. Türkiye’nin en seçkin optik mağazalarından zevkinize ve yüz tipinize uygun modellere ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden de online e-ticaret platformları üzerinden beğendiğiniz modelleri sipariş edebilirsiniz.

Merve Optik güvencesiyle sizlere sunulan Osse, Hawk, Mustang, Optelli markaları ve satışını yaptığımız diğer optik ve güneş gözlükleri 2 yıl garanti kapsamında sizlere sunulmaktadır.

Osse Ailesine Katılın!
Sosyal medya kanallarımızdan hesaplarımızı takip ederek, Osse ile ilgili en güncel haberlere ve duyurulara ulaşabilirsiniz. Ayrıca görüşleriniz biçim için değerlidir. Sizden gelen her türlü öneri ve şikayeti dikkate almaktayız.

Osse Resmi Web Sitesi: https://www.osse.com.tr/
Facebook: https://www.facebook.com/osseeyewear/
Instagram: https://www.instagram.com/osseeyewear/
İletişim: info@merveoptik.com