Optelli Güneş Gözlükleri

Türkiye’nin lider optik firması olan Merve Optik tarafından üretilen Optelli optik ve güneş gözlükleri fiyat / performans ürünü olarak dikkat çekmektedir. Kaliteden ödün vermeyen, uygun fiyatları ile de kullanıcı dostu olan Optelli ile her ortamda gözler sizin üzerinizde olacak.

Optelli : Türkiye’nin Parlayan Yıldızı
Numaralı gözlük ve güneş gözlüğü ile sektörde büyük bir ivme yakalamış olan Optelli markası, kullanıcıların beklentilerine göre tasarlanan, zengin renk ve desen seçenekleri ile her stile kolayca kombine edilebilen bir üründür.

Merve Optik tarafından, en son teknolojiler kullanılarak üretilen Optelli gözlükler, kadın, erkek ve unisex tasarımlarla dikkat çekmekte. Klasik ve spor kıyafetlerle rahatlıkla bütünleşen Optelli, sizlere sağladığı konfor ve yaşam keyfi ile sınırları zorluyor.

Neden Optelli?
Optelli, 1986 yılında optik sektörüne adım atarak, yenilikçi bir vizyonla daima ilklerin öncüsü olan Merve Optik A.Ş markasıdır. 1991 yılında Şirketin yönetim kurulu başkanı olan Ali Demirel, o yıllarda 3 kişiyle başladığı bu yolculuğu aradan geçen zamanda dünyanın dev markalarını satın alarak zirveye taşımış ve günümüzde Türkiye çapında 1500’den fazla bayii ile Optelli, Hawk, Osse, Mustang ve diğer satışını ve dağıtımını yaptığı ünlü markaları sizlerle buluşturmaktadır.

Merve Optik, bugün Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen optik cam, optik ve güneş gözlüğü üreticisi ve dağıtımcısı konumundadır. Türkiye optik pazarının yüzde 25’ine sahip olan Merve Optik, kendi tesislerinde en yeni teknolojik imkanlarla ürettiği optik, optik cam ve gözlükleri ile Optelli, Hawk, Osse, Mustang gibi kendi markaları ile klasik ve modernizmi birleştiren zengin bir ürün konseptini sizlere sunmakta.

Yurtdışında birçok ülkede satış ofisi olan ve ürettiği gözlükleri dünya pazarına da ulaştıran Merve Optik, Optelli markasıyla adından söz ettiriyor.

Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan Merve Optik, her zaman trendlerin öncüsü olmanın haklı gururu ile yeni başarılara imza atmakta.

Optelli Göz Sağlığınızı Korur
Gözlük seçiminde dikkat edilmesi gereken konuların başında yalnızca yüze uyumlu olması, tasarım açısından giyim tarzınıza ve yaşam stilinize uyması yeterli değildir. Bunun yanında zararlı ışınlara karşı koruyucu malzeme ile üretilmiş gözlük seçmek de son derece önemlidir.

Merve Optik, kullanılan cam malzemenin, göz sağlığı için ne kadar önemli olduğunun farkındalığı ile gözlük camı üretimine geçerek, polarize gözlükler ile UV ışınlarına karşı yüzde yüz koruma sağlayan gözlüklerin üretimini gerçekleştirmektedir. Optelli, Osse, Hawk, Mustang gibi tüm markalarında, göz sağlığını koruyucu özellikte ürünler ortaya koyan Merve Optik, anti-refle kaplamalı, çizilmeye karşı dayanıklı optik ve güneş gözlüğü üretmektedir.

Optelli ile Enerjini Hisset!
Kendi tarzını oluşturmak isteyen kadın ve erkekler için üretilen Optelli gözlükler ile artık hayatınız daha keyifli. Her zevke hitap eden Optelli ile hayata gülümseyen gözlerle bakacaksınız.

Merve Optik güvencesi ile üretilen, Türkiye çapında geniş optik bayii ağı ile sizlere sunulan Optelli gözlükleri online alışveriş platformları üzerinden de satın alabilirsiniz.

Tüm Optelli gözlükleri, Merve Optik A.Ş güvencesinde 2 yıllık garanti kapsamındadır.

İletişim Formu